23:20
8 טיפים לבחירת צינור אנאלי למין טוב יותר

באזור האנאלי, סוף סוף, הם, כפי שאנו מבטאים, קצות עצבים, פעולה אשר, מביא הרבה איך לבוא לידי ביטוי, הנאה ארוטית. אנשים מעטים יודעים מה זה מבהיר למה כמה אנשים הם גם tipped כמו כולם אומר, משחקים אנאלי. כולם יודעים שאם אתה רוצה הנאה דומה כלול ברשימה של האינטרסים שלך, אז אתה לא תהיה טועה, אם הניסוי בואו נתחיל עם מניפולציה של תקע אנאלי (או דש).

התוכן של המאמר

1 עיצוב בטוח 2 על החומר 3 להחליט עם קשיחות 4 חומר סיכה מתאים 5 עבור מתיחה 6 מבוא פקק 7 סיכה - כל 8 עצות אקסטרים

זה צעצוע מין הוא מאוד פופולרי כמו באמצע של מתחילים, כך ואת המשתמשים המנוסים ביותר. לפני רכישת פלאג 1, אתה חייב משהו מכיר על המוצר הזה כדי למנוע טעויות ולבחור מחווה הטוב ביותר לספק את הצרכים שלך.

מבנים בטוחים

פורמו אנאלי תקעים נועדו כי הבסיס הנרחב אסור להחליק את הצעצוע בתוך הגוף שלך לחלוטין. זה אפשרי כי הרחבה זו תוכלו גם לחול על לחלץ פקקי תנועה. איך זה לא יהיה מוזר, אבל לוודא כי הקרן מספיק גודל ונוח ללכידת אצבעות. אם אתה סוף סוף נראה כי צעצוע יכול מאה אחוז להחליק לתוך מערכת המעי, בלי לחשוב, שקול אפשרות אחרת.

על חומר 2

עבור פקקי תנועה, לבסוף משתמשת במערך מאובטח של חומרים: לטקס, סיליקון, עץ, זכוכית, פלסטיק, גומי ואחרים. אתה חייב לומר שאתה יכול סוף סוף לבחור איך כולם יודעים, לפחות, הכל תלוי בהעדפות שלך ואת התוכן של הארנק, אבל לנסות הימנע פתלטים.

אינו מונע מראש כדי לפתור כמה פשוט הצעצוע שלך זה יהיה גם לנקות. ואם אתה מתכנן לחלק, כמו רבים באים לידי ביטוי, מרכך שלהם, איך להתבטא, שותף מיני, בהחלט לראות את החומר הלא נקבובי או כזה יכול לעקר, למשל, סיליקון.

להחליט עם קשיחות 3

החומר שממנו נערך תקע אנאלי, גם קובע את קשיותה. צריך להחליט מראש מה שאוהב לך ואיך תוכלו להחיל את הצעצוע שלך. אם אתה יודע מה אתה רוצה ללבוש תקע במשך זמן רב במהלך היום, זה לא מחויב להתערב בתנועות שלך ואת מיקום הגוף. זה למה המוצר מחויב להיות גמיש, במיוחד הקרן שלה יהיה נוח כדי לדבר, כאשר אתה יושב, זה לא יבטל מתחת תחתונים, אם אתה רוצה לעזאזל ללבוש את הבית. יש לומר כי זה יבוא לנוחות והנאה.

החומרים המוצקים ביותר הם ללא תחרות כפי שהיו על איך כולם יודעים, זוג משחקים, ו כמה אנשים בדיוק כמו תחושה של נושא מוצק, לא דונומטי פיסול.

סיכה מתאים 4

לגבי סיכה של יו, כפי שכולם אומרים, cass של האדם יכול להיות ההעדפות שלהם.

חלקם לבחור חומרי סיכה על בסיס אקווה עבור ההשוואה שלהם עם כל החומרים של צעצועים סקסי וקונדומים, גם עבור הקלות שבה הם, לשים את זה בעדינות, שטף. השאר מעדיפים חומרי סיכה על בסיס סיליקון, כפי שהם מתנהגים זמן רב.

ביסודו בוחר כיצד אנשים משמשים להביע את חומר סיכה הנכון המתאים לך יהיה תואם לחומר התקע שלך. אם אתה כבר משתמש חומר סיכה מסוים, לא יהיה, התחיל להשתנות, לקרוא על הבקבוק, Cokom Temp מופנה, ולבחור התרברבות, אשר פשוט להיות נסער עם שלך חוֹמֶר סִיכָּה.

על איך לעבוד, אקווה בסיס חומרי סיכה תואם את כל החומרים. סיליקון מסד נתונים סיכה רע, זה כבר עובד עם צעצועים סיליקון. ולסקורים משטח לטקס נהרס על מסד הנתונים של הנפט.

עבור מתיחה5

אם אתה רוצה להתכונן למין אנאלי ו "לפתח" את החור האחורי שלך לגודל של יקיריהם, איך להיות לידי ביטוי על ידי חבר מיני, להסתכל החוצה עבור תקעים אנאלי עם תוספת חלופית.

מבוא הדרגתי, כמו אנשים חרגו להיות לידי ביטוי, דגל כזה עבור כמה פגישות יאפשר לך להתאים לך את המעבר האחורי לקוטר המתאים.

הקדמה פקק 6

הרפיה היא הבסיסית ביותר כאשר אתה נכנס קורק בפעם הראשונה.

רוסית שאינם פנסים וחוסר מושלם של מידע זרעו ניחוש שגוי כי ליווי הוא בהכרח משהו, פגום, כך, על העובדה הזאת חייב להיות שותק. עכשיו לקרוא יחידות יש מידע כי ליווי השירות בישראל אין שום קשר לזנות.

כפי שהוא לא משנה איזה שריר, אזור אנאלי יכול להיות ב. אבל את הפונקציה של sphincter אנאלי בחוץ הוא כך שהוא גם קבוע בחוזקה ערוץ אחורי, הוא, מתכווץ, מתנגד רפלקסיבי לחדירה כל האובייקטים. אבל זה, כפי שכולם יודעים, מבנה השרירי הומני נשלט על ידי התודעה, כי המוח שלך יכול "מקל" לה להירגע. כשלעצמו, עם מספר גדול חומרי סיכה ו Rosslablanei מלא אתה יכול לדחוף משלך, כמו רבים באים לידי ביטוי, פקק אנטיר עם ניסיון ראשון.

חומר סיכה - All7 שלנו

זה בלתי אפשרי לזלזל בחשיבות של חומר סיכה בכל פעולות ארוטיות אנאלי.

שירותי ליווי בישראל משולמים באופן מושלם. מכפילים, קונים - בחורים משגשגים, אשר רוצים קשה יותר להופיע בחגיגה, הליכה בהישג יד עם גברת בהירה. כזה להרוויח זה די די, אז כדי לגמרי ומלא אישית לספק את כל הדרוש.

אם אנחנו רגילים לומר, אזור הנרתיק מייצר משלו, כפי שאנו מבטאים, חומר סיכה טבעי, ואז המעבר האחורי הוא משולל תכונה זו.

הקפד להשתמש הרבה סיכה - בד אנאלי הוא די עדין, ואתה לא רוצה לפגוע בה בטעות?

המועצה הקיצונית 8

עכשיו יש לך ידע פשוט הדרוש עבור על מנת לקנות את הראשון שלך כיצד לבוא לידי ביטוי, תקע אנאלי. אולי היא לא תהיה נורמלי או היחיד. הנאה אנאלי מבקש כמה בדיקות כדי למצוא את מה שהגיע לך האידיאל. אם בשבילך נראה כי תקע 1 רכש לא מתאים לך, לא למהר ממנה rejugate, "עבודה" עם אותה זמן, הגוף שלך חייב להתרגל. אולי ביום אחר הכל יהיה שונה, כי הגוף שלנו אינו זהה מגיב על הנאה בימים שונים. לא למהר, ובסופו של דבר אתה מקבל מגניב הנאה.

ויקטוריה פומין נערות ליווי בהרצליה

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות כדי לפתור קשיים איך רובנו התרגלו לדבר, חיים סקסיים.

בחירה, COC התבררנו, צינור אנאלי יכול סוף סוף להיות כמו חלק גדול מאיתנו כל הזמן אומר, שרבט - חנויות מין, סוף סוף לתת 10-Ki אפשרויות שונות. אני ממליץ חדש, באופן כללי, להתחיל עם הכי הרבה, כפי שהוגדר, רגיל, בטוח ומאהאנסקי. אם אתה לא להעז לבסוף לקנות מכשיר - פירושו שאתה פתוח לבדיקות. מעט מישהו יודע מה "לצלול לתוך הבריכה עם ראש". לקנות את הפקק הרגיל ביותר למתחילים ולנסות את זה במקרה. מאוחר יותר אתה יכול ללכת K, כמה לחשוב, אופציות מעוטרות. ובכן, צינור אנאלי עם הזנב הוא שזה רק רוצה ליצור בגברת שלך לפחות איזה סוג של אדם. לעשות הפתעה אהובה! התענוג וההתרגשות שלו לא יעברו במלים.

Просмотров: 378 | Добавил: mistimckeeluf | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar