18:54
עיסוי יוני בבקתה לגברים

"יוני" - חזה נשית! עיסוי זה מיועד לנשים. הדגש העיקרי הוא על מסירת הנאה עקב תנועות עיסוי באזור הירך הפנימית ואיברי המין. עיסוי יוני הפך לשירות פילים פופולרי לגברים. אבל הקהל הוא נקבה, ולכן כעת מוסדות פנאי מסוג זה פותחים יותר ויותר דלתות מול נשים בשנים שונות, זוגות נשואים. לכן, מעסים חדשים לגמרי צריכים לשפר את כישוריהם, ללמוד טכניקות דרישות חדשות.

נערות ליווי ברמה גבוהה לביתך או לבית מלון בישראל **/*. תמונות אמיתיות ואיכותיות. נערות ליווי רוסיות, ישראליות, אוקראיניות וערביות מהצפון עד לדרום בזמן קצר.

מי ואיפה עיסוי יוני?

תרגול יכול להיות פרטי או בשטח של סלוני עיסוי ארוטיים. האפשרות השנייה נחשבת לבטוחה מועדפת עבור מעסים. אם ילדה אטרקטיבית מציעה שירותים ביתיים, עליכם לטפל באבטחה. לרוע המזל, הלקוחות לא תמיד תופסים כראוי אישה חצי חציית בחדר השינה שלהם.

העיסוי של יוני נעשה אך ורק לנשים. לעתים קרובות המנהל מציע לגברים לתת שירות מסוג זה לנשים שלהם. ההערכה היא שהטכניקה חושפת את המיניות הנסתרת של נציג המין החלש יותר. עיסוי עוזר להבין מהי הרפיה המרבית. אחרי הכל, בדיוק בגלל דחיסה מוגזמת שהגברת לא יכולה לקבל אורגזמה במהלך קשר עם בן זוג קבוע. הצעה כזו כמעט ולא מסרבת.

מי יעשה עיסוי יוני? השאלה נשאלת על ידי כל הגברים שרוצים לתת מושב במתנה לבן / בת הזוג שלהם. לא כולם מתאימים לאופציה כאשר בחור יגע בגוף של בן זוג. לעתים קרובות יותר השירות ניתן על ידי בנות. כתום בתא הנוסעים... כמה הם מקבלים ...

הקטגוריות נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, קוקסינליות, שרותי ליווי, גייז ותמונות אמיתיות מעודכנות על בסיס יומי בפרופילים חדשים. מאחלים לכם חווית גלישה נעימה ומוצלחת.

טכניקת עיסוי נערות ליווי יוני

אם המעסה רוצה ללמוד ציוד חדש, עדיף ליצור קשר עם עמית מנוסה. אבל לא תמיד אדונים מוכנים לחלוק סודות. באופן כללי, טכניקת העיסוי של יוני נראית כדלקמן:

  • ניירת. על הלקוח לאשר בכתב כי בזמן הפגישה לא הייתה בהריון, לא הייתה לה הפלה בשלושת השבועות האחרונים, אין לה שרירנים, ציסטות והיא לא סובלת מזיהומים. אם המאסטר רואה שחרור לא טיפוסי מאיברי המין, מתן שירותים יכחיש. הווסת - התווית נגד סוג זה של עיסוי.
  • יצירת תחושות אמון בין אדון ללקוח. אתה יכול להציע מבקר לתה עם עשבי תיבול. אחרי זה האישה שוטפת ומונחת על הספה.
  • הרפיה מושגת בגלל עיסוי עדין של חלקי הגוף הבאים: חזה, ישבן, ירך ובטן. החימום נמשך לפחות 15 דקות.
  • לפני שמתחיל לעסות את איברי המין, עובד בתא הנוסעים מכניס כפפות חד פעמיות. ברגע זה, הלקוח צריך להיות רגוע ככל האפשר.
  • עיסוי פנים איברי המין. אורגזמה אינה השלב הסופי של ההליך. זה לא הכרחי לאישה שצריכה להגיע לשיא כזה. הטכניקה הנכונה אינה מאפשרת אורגזמה מהירה. הלקוח צריך להרגיש שאיברי המין שלה רגישים ככל האפשר, העיקר לפעול נכון באזורים מסוימים.

לאחר הפגישה, הילדה מתלבשת, עדיין יכולה ליהנות מכוס תה או קפה. במהלך מסיבת תה, המעסה מדברת על בעיות בולטות - קשיחות, דחיסה, תחושת שליטה. מיניות היא היכולת להירגע ככל האפשר וליהנות מרגע האינטימיות עם כל בן זוג. צריך לכבות את המוח, להקשיב לגוף.

מעסה אפילו צריך להיות פסיכולוג קטן. כמובן, אין סטנדרטים אחידים למפגש. אלה אינם נהלי בריאות! בתחילה, זהו הנוהג של הרחבת התודעה וההבנה של הליבידו שלו. לא כל אישה מוכנה ליהנות מהפגישה ככל האפשר.

אינטרנט קטלוג הגדול למבוגרים. הרבה מאוד מודעות של בנות חמות בשביל סקס אדיר. מבחר בחורות יפהפיות הכי גדול בישראל. הקלק כאן - הכנס ובחר לך חברה לבילוי. מחכה לך מפגש נעים וסקס אדיר.מודעות בכל הארץ.

השירות מבוקש בערים גדולות. עלות מושב 4.5-8 אלף. רובל. הגיוני ללמוד את הטכניקה ולהגדיל את מיומנות המעסה! אתה יכול גם לעבוד ברווחיות עם נשים!

Просмотров: 66 | Добавил: mistimckeeluf | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar