16:31
למה גברים אוהבים את העמוק ביותר מציצה: אגדות וטכניקות האמת

הבנת כי גברים אוהבים את המכה העמוקה ביותר, באו אלינו מתוך צפייה בסרטי פורנו כמו ליצור גברים, אבל מה חטא להסתתר, גבירותיי מדי. Gorl מציצה היא אמנות שלמה כי הוא לא כל כך קל ליישם. כדי לנצח איך כולם נמס, המאהב אתה צריך להתאמן במשך זמן רב על טכניקות של מאמנים סקס מפורסמים. שלח לעצמך עובדה אחת כי הוא עקרוני לדעת איך לעשות כמה מאיתנו משמש לקריאה, ציצה גרון, לקרוא על זה במאמר שלנו, בצע את הקישור.

התוכן של המאמר

1 טכניקה "גרון עמוק" 2 איך לעשות את המכה העמוקה ביותר? 3 מין אוראלי או מגונה? 4 מילס דאם

טכניקה "גרון עמוק" אני

לומד את סיפורו של שיטה זו של השגת הנאה בביטחון אומרים שהם הגיעו עם האנשים שלה ישירות. העמוק ביותר סוף סוף הוא לא חדשות בתחום של ז 'אדות מיניות, אבל דבר אחד ניתן לומר בוודאות מאהב לא מוכן לא יעזור עם משימה כזו. נערות ליווי בחיפה

אימון מין על פעילויות הדרכה בנושא, כיצד להתבטא, בעל פה לאסק, בסופו של דבר, ממליץ על אימון על דילדו, לאחד אותו על האופן שבו כולם אומללים, נוחים גוֹבַה. הקרן לבחור לא גודל גדול, תן לזה להיות מרוחק מן המקור. כדי להיפטר replex הקיא, בסופו של דבר, יהיה צורך במשך זמן מה איך ללא שינוי כיתות, יש צורך להבטיח הרגלים פיזיולוגיים. זה למה צופה בסרטים פורנו, אתה לא צריך להיות מופתע בקבוק של שחקניות פורנו הולך נסה שזה נראה לחזור לראות.

איך לעשות מציצה עמוקה ביותר?2

אוראלי ליטוף - זה איך כולם מובנים, אהבה הקדמה עבור צעירים, סקסולוגים להבטיח, הטכנאי החדש יהיה לשאת את האהוב על השמים השביעי מן הנאה.

אסקרטים מוסמכים רוצים לעבוד עם מיליונרים של ישראל. הם תמיד חסרי עניין ועדין. אבל זה בהחלט לא הצדדים החיוביים היחידים בעת עבודה.

לכן, כמעט כל הבנות מעוניינות בשאלה: איך לעשות את העמוק ביותר כמו מציצה? אבל כאן, הם גם יחולו כי יהיה צורך בכך במשך זמן רב, זה הפך, להתאמן ולניסוי רק עם שותף אמין ולא אהוב.

מאמן סקס הוא אדם שיודע את כל הטכניקות והשיטות לתת ולקבל הנאה בלתי נשכחת במיטה. אוראלי עמוק לסקי מורכבת זוג של צעדים הדרכה:

בהתחלה לעשות מציצה טובה - זה ניצחון על איך אנחנו רגילים לקרוא, רפלקס הקאות, אשר מופיע בהכרח כאשר לחוץ על קרום רירי. עבור חיבה אוראלית כזו, גם הנכונות הפיזיולוגית והפסיכולוגית יהיה גם צורך. לכן, להתנסות בצורה כזו, איך כולם נמס, אדם אהוב. השתמשו חומרי סיכה עם איך אנשים רגילים להביע, טעם מנטה או אחרים, אם תרצה, הם, בסופו של דבר, לעזור להפחית את הרמה, כמו הרבה מאיתנו התרגלו לקריאה, דחפים טבעיים.

ניתוח סקרים, המומחים מבטיחים, תשעים ו -100% מהבנים כדי לדבר, לבחור ליטוף אוראלי כמו אלמנט לא קורות של חיי מין, זוהי התשובה לשאלה: למה גברים אוהבים את העמוק ביותר, זה הפך מציצה. Gorlogo מציצה, זוהי טכניקה כי היום זמין לכל בחורה, אשר לא נראה שיש מורכבות של סקס חריף.

מין אוראלי או, כפי שהוגדר, עניינים מגונה?3

חבר הוא אזור ארוגני רגיש ביותר על זכר הגוף, ללטף את פיו, הוא לתת תחושה בלתי נשכחת של השותף שלהם. עלויות שים לב כי גברים באופן עקרוני לבחור, מציצה בתשעים 5% מהמקרים. Gorlova מציצה, רבותי רוצה לחוות, אבל זה לא המשימה של חייהם, לכן, זה פשוט שווה לשמוח שלך בחר אחד דברים מעניינים:

כאשר נרגש, המונח לא לחה, כך במהלך השותף מציצה יש צורך לשפוך בשפע זה, כמו אנשים רגילים להביע, רוק, ועל כך, אתה צריך פשוט לשתות כוס מים לפני סקס. ידיו של גבירותי הם לא עבור שעמום במהלך מציצה עיסוי עיסוי אינטנסיבי וכסלאם אתה יכול לספק תחושה ראויה של Hahala. תנוחות ליטפות בעל פה הם המציאו על ידי kamasouter, אבל זה לא צריך להיות, לשכוח מפואר. שפה בפתח הגברת, זה עוזר נוסף עם ליטוף אוראלי, לא כל כדי לדבר צריך לשכוח להפוך אותם, חבר ללטף.

במונחים של לא מנוסים חובבים, השיניים של השותפים מאוימים ישירות על כמה חושבים, הגוף היקר ביותר של גבר.

תחזוקה של גברים עשירים - המקרה הוא מורכב מבחינה פסיכולוגית. אנשים עשירים בישראל אינם משמשים לציבור להציג נשים וילדים. חסכוני יותר להזמין eSquiten, אשר תדגיש את הסטטוס ויהיה חברה יפה.

אבל טעות כזו קורות פעמים מאוד מעת לעת, במהלך שיניים עדין בעל פה כמו להיעלם, אז זה לא, בסופו של דבר, יש צורך להיכנס לפאניקה, וזה יותר טוב ללמוד טכניקות חדשות, סקס אוראלי.

Miroponymy נשים 4

עניינים אוראלי - זהו הסבר לוגי למה גברים אוהבים את המכה העמוקה ביותר. ב החברה המודרנית כמעט, לשים את זה בעדינות, אין איסורים על נושאים לגבי סקס. היקדולוגים קיימו סקרים לגבי האופן שבו התפטרות להתבטא, מין אוראלי עזבו, איך כולם נמס, סטטיסטיקה: עם סטטיסטיקאים אלה, אתה יכול, nokonets, לראות דבר אחד, כי הנושא של מציצה הוא משהו אישי. מציצה עמוקה ביותר, כמו פסיכולוגים הם אומללים, זה תענוג של שותפים אוהבים, הגברת לא צריכה לעשות את זה כאשר הוא פסיכולוגית או פיזית לא מוכן.

הפמיניזם פורח, והגברת רק יודעת מה סוף סוף יופיע, מכניס, כדי לשים את זה בעדינות, משיגה מטרות משלו. המין שולט גם שוויון, הבנות בוגרות לכאורה מבולבלת כמעט כל הנושאים והביקוש מבנים. ואכן, הנושא של ליטוף בעל פה, ברגע שנחשף 100 אחוז, יש מיוחד המאמן, יועצים ואפילו מרכזים שלמים עם מבצעים אשר ייקח לקחת לפחות טכניקה אחת."גרון עמוק" היא טכניקה עבור גבירותיי חשופים, שאינם מפחדים להתנסות והם מסוגלים להקדיש.

40% מהנשאלים הנשגים אינם יודעים על הטיסה העמוקה ביותר; 60% אינם רוצים לגלות את הטכניקה הזו; 70% - הנשים מוכנות שזה נראה עניינים אוראלי, רק עם המוכצ'ינה האהובה.

סקס הוא קבלה של הנאה, הטכנאי העדכני ביותר של מציצה ודרכים, הוא מסלול, מאשר שני השותפים מוכנים להיות מוכנים להתנסות.

ויקטוריה פומינו

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. עם זאת, ראוי להזכיר את מה שעזר זוגות, זה הפך להיות אפשרי לפתור קשיים בחיי המין.

גברים באמת אוהבים את המכה העמוקה ביותר באקסטזה מן הגברות שיש לו טכניקה זו. אבל ממה שאתה לא מרגיש לגבי המספר שלהם - זה לא סיבה לחוויות! תאמין לי, יש הרבה דרכים אחרות כדי להעביר גבר הנאה נעימה במיטה. בפרט, לא כל הגברות לא יכול להיות כל הנשים יכול להיות שולט. הדבר העיקרי הוא שהבחור מחכה למיטה - ליברטי ותפקידים בתהליך. גברים בסופו של דבר, לא יכול לסבול כאשר הגברת מתנהגת כמו "יומן". להיות מטגר דלקת מרושעת, לא מרגיש כמו ניסויים כביכול, נסה תנוחות שונות וטכניקות. התאם כל סנטימטר של גוף השותף!

Просмотров: 57 | Добавил: mistimckeeluf | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar