21:31
ליווי נשים בקרבתי

חיבור זה מספר את סיפורן של שתי השראות מקוריות לחוויות של המחברים בליווי נשים בקרבתי

א. נהגים

II. אירועים

- מחבר ראשון: כתב עיתון שצפה במספר חריג של מלווים באים והולכים מבלוק אחד במשך שנים יחד עם עדים לאנשים רגילים שהזעיקו עובד מין לליווי. חוויותיה המוקדמות משאירות אותה עם רגשות סותרים לגבי הגנה על זהות עובדי המין ושמירה על מרחק בריא בינם לבינה

- מחבר שני: מטפל בעיסוי שצפה במלווים רבים מגיעים מבלי לספק את השירותים שלהם, מדי פעם מדבר עם ג'ון במשך מספר שעות, מה שלקחתי הביתה הוא שהם חוששים שהם עשויים להיות מסודרים או בצרות לפני שהם נעלמים לבסוף מהחנייה. המחבר רואה בנשים אלו "היפרג'נדריות"

III. השלכות: סיכונים בריאותיים פוטנציאליים (HIV), סיכונים ביחס להתקשרות רגשית לנערות, שימוש בסמים? תפיסה כוזבת לניאו-ליברליסטים ולמרקסיסטים?

עם ליווי נשים בקרבתי, אתה לא צריך לדאוג היכן לחפש מלווים, אלא עבודת הליווי.

עבודת מין אינה חוקית ברוב חלקי העולם. פיצוחים נגד סוג זה של סחר מופיעים באופן לא פרופורציונלי לרעת עובדי מין בודדים ברחבי העולם שחווים אלימות, סטיגמות והפרות זכויות.

שירותי ליווי קיימים כבר די הרבה זמן.

שירותים אלה מכונים לעתים כמועדון הג'נטלמן או סוכנות דוגמנות. למרות שבדרך כלל משתמשים בהם הסלבריטאים וכיתות העילית, הם זמינים לכל מי שמוכן לשלם.

אם אתה מחפש את הליווי המושלם, יש לי את מה שאתה צריך. השירותים שלנו דיסקרטיים וכל הנשים נעימות לפגוש. אנחנו יכולים לאסוף נשים בכל מסלולי הליווי שלנו בניו יורק, CT ו-NJ. צור איתנו קשר בטלפון 908-222-2221 כדי לקבל מידע נוסף על המחירים והשירותים שלנו. נשמח לענות על כל שאלה שיש לך או לעזור עם בקשות הזמנה. שירותי ליווי בבאר שבע

Просмотров: 65 | Добавил: mistimckeeluf | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar