23:14
ריקוד חשפנות

חַשׂפָנוּת. סמבה. וואטוסי. ההצלחה להופעה טובה היא לעתים קרובות ביכולת האתלטית של הרקדן של קצב וגמישות - בשילוב עם סיבובי שיער, ניעור רגליים, מחיאות כפיים ועוד.

ריקודי סטריפ קיים כבר מאות שנים והפופולריות הראשונית שלו נבעה ממועדוני ג'אז בניו אורלינס בסוף המאה ה-19, לאחר שגם האמנציפציה וגם הקוד נואר הועברו על ידי ממשלת ארצות הברית (זה היה בלתי חוקי עבור אנשים אפרו-אמריקאים לבצע תנועות רמיזות מיניות עד אז).

ריקודי בלט קלאסי היו בידור באירועים רשמיים, שבהם נשים היו מסתירות את שדיהן בצעיף ארוך כשהן מורידות את בגדיהן בלילה. וריקודים חברתיים בתחילת המאה ה-18 הפכו למה שרבים מכנים "באנבוריינג" מכיוון שהם יצרו תחפושת ממסגרות תיל שבה הם היו משתמשים כדי להחזיק את החצאיות שלה בזמן שהיא הופיעה על הבמה מוקפת מארבעת הצדדים בווילונות (אישה בשם אן מאוחר יותר כינה בנטון את אלה "מר

חשפניות צריכות ללמוד להשתמש בגופם ובדברים שהם יכולים למצוא בתוך האנשים שהם מופיעים מטעמם. הם מבצעים כישרונות שונים המשלבים מוזיקה, מחיאות כפיים ודיאלוג כתוב. סביר להניח שהמיומנויות הללו שונות מאוד מהמיומנויות המשמשות במקצוע אחר, וזה מה שהופך את הסטריפינג לכל כך מושך.

במאמרה שכותרתו "הזמנה לטראנס של החשפנית", סטייסי סטארט דנה בסביבת מועדוני החשפנות ובנשים שעובדות בריקוד חשפנות חי ובין חובבים. נדרש ראש פתוח כדי להסתכל על מה שסוג זה של אומנויות עשוי להציע לאנשים עם טעם מתוחכם.

ריקוד חשפנות

במאמרה שכותרתו "הזמנה לטראנס של החשפנית", סטייסי סטארט דנה כיצד ריקוד חשפנות חי וחובבני מספק הנאה חסרת עכבות באמצעות פשטות. אחרי הכל, זה משהו שכולם יכולים ליהנות ממנו! מכיוון שהוא מתמקד באסתטיקה גולמית ולא בסטייל-פו או בכישרון, כל אחד יכול להתבדר בסטריפינג - במיוחד אלה עם טעמים רגישים יותר.

בדוק את הסגנון האקספרסיבי הזה אם אתה רוצה הנאה אמיתית מבלי להתאמץ יותר מדי!

ביצוע ריקוד לאפ יכול להוות "התנהגות פרובוקטיבית מינית"

מי שנותן חזקה או שימוש בחצרים שלו לאחר בכוונה שהאחר יוכל להשתמש בחצרים שלא כדין ל"פעילות בלתי חוקית" אשם בסיוע, מתן היתר, ציווי או רכש.

דון בהשלכות המשפטיות של ריקודי חשפנות במועדון לילה

יכול לעשות זאת על ידי דיון ברלוונטיות ובהיסטוריה של חוקי הבידור לעומת חוקי הגסות. הסנקציות והקביעות הן מצד בתי המחוקקים והן מבתי המשפט היו שונים על סמך נסיבות ייחודיות.

כוונת המדינה לחוזה - דון ביכולת לגבות פיצויים בגין סיום שלא כדין אם החוזה בוטל ללא סיבה מספקת (היעדר התנהגות בלתי חוקית או הפרה).

אז אם אתה רוצה לעשות ריקוד חשפנות, זה סקסי ותוסס.

משמעות נוספת של המילה "עירום" היא כל דבר שאתה עושה מבלי לחשוב על זה קודם. הפעם, הבנות העירומות לפנינו כל הזמן מציגות את המותניים הדקים והמעוגלים שלהן.

זמן קצר לאחר מכן, בנות בדרך כלל יוחלפו על הידיים והברכיים כדי להציג ללקוחות פוטנציאליים הזדמנות לבדוק את רמות המוכנות שלהן לקשר עין או למשחק מקדים בעל פה.

לבסוף, ישנם מצבים שבהם הילדה תשב על ברכיו של גבר כשרגליה מפוצלות לרווחה, כך שיוכל לבחון אותה מקרוב ככל העולה על רוחו עם מלקחיים ואור שסופג את שתיהן מכף רגל ועד ראש. https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Rishon-Lezion.php

Просмотров: 68 | Добавил: mistimckeeluf | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar